Nebos

ресторан живої кухні

Ресторан живої кухні «Nebos»

Концептуальний сімейний ресторан живої і здорової їжі з широким вибором вишуканих, унікальних в приготуванні, авторських страв, душевною і творчою атмосферою. Ресторан популярний серед прогресивної молоді, зірок естради і став культовим місцем зустрічі усвідомлених людей.

Ресторан відкрився 14 лютого 2013 року в самому серці Києва і входить до складу сімейства Nebos.

Унікальний «простір смаку» Nebos складається з двох залів: перший — ідеальний для ділових зустрічей, заходів і переговорів, другий — непомітно приховає від шуму великого міста і перенесе вас в світ спокою. Витриманий в стилі Бохо інтер’єр приміщення рясніє живою зеленню, оригінальними композиціями з сухих фруктів, авторським розписом стін і дизайнерськими прикрасами. З парафінових свічок ллється м’яке світло, а іонізоване повітря завжди наповнене свіжістю. Пануючу тут чарівну атмосферу доповнює приємна музика в стилі Loungeі Chill-out.

DSC_0303

На особливу увагу заслуговує авторське меню ресторану. Уважним персоналом гостю буде запропонований широкий вибір вишуканих страв, десертів, кондитерських виробів ручної роботи та напоїв, а також першу в Україні карту органічної кави з мигдальним молоком і чаю з Таїланду.

Основа наших страв — це натуральні, створені самою природою, екзотичні фрукти і соковиті овочі, свіжа зелень, найцінніший Мікрогрін, горіхи, насіння, спеції і асафетида. Абсолютно всі страви готуються без використання жирів, цукру, борошна і не проходять термічну обробку. На нашій кухні ви не знайдете печей, мікрохвильовок, плит, каструль, сковорідок. Відкриті вітрини зі свіжими екзотичними фруктами, в’яленими овочами і морозивом — покликані потішити чарівним смаком кожного відвідувача. Ця їжа надихає і несе величезну користь організму на найтоншому рівні! Кожному гостю комплімент від ресторану джерельна вода з Пущі-Водиці.

Завдяки цьому наша їжа легка, ситна і божественно смачна, зберігає свої корисні властивості і дарує незвичайний заряд сил і енергії кожному. А це найцінніший дар, адже ми — те, що ми їмо!

Місія сім’ї Nebos — стимулювати і підтримувати прагнення Людства жити більш повним, здоровим і усвідомленим життям, розвивати таланти та досягати нереальних цілей!

Послання від ідейного натхненника Max Nebos:

«Не обмежуйте себе в діях, будьте божевільними, вас ніхто не оцінює — ДІЙТЕ ЗСЕРЕДИНИ!»

Nebos на Майдані

ЖИВИ СМАЧНО!

Loading